https://dbschenker-stale-v-pohybu.cz/blog/wp-content/uploads/2020/11/head-2020_Contract_17.jpg

Vyvinuli jsme pro vás platformu, kde po zadání adresy odesílatele a cílové destinace, údajů o zásilce (rozměrech, hmotnosti a druhu zboží) a požadovaném termínu přeprav, okamžitě a bez čekání uvidíte jednotlivé možnosti přepravních časů a cen. Vámi vybranou variantu můžete objednat ihned, a tak nejste omezeni provozní dobou či kapacitou zákaznických center.

Pro zobrazení cenových nabídek není třeba žádná registrace. Pro objednání přepravy je nutná registrace na vaše DIČ, protože portál connect 4.0 není určen fyzickým osobám. Po registraci můžete v portálu sledovat průběh vámi objednaných přeprav, máte k dispozici kompletní historii a abyste nemuseli všechny objednávky zadávat od začátku, pokud zasíláte do některých destinací pravidelně, můžete také kopírovat starší objednávky.

Objednat lze kamionové, letecké i námořní přepravy. Pro některé z nich nabízíme nyní pouze exportní směr z České republiky, ale intenzivně pracujeme na tom, abychom vám mohli brzy nabídnout i směr importní.

connect 4 air

Máte menší zásilku a čas dodání je pro vás klíčový? Pak pravděpodobně zvolíte leteckou přepravu, kterou snadno zajistíte přes connect 4 air. Jediným omezením je zde maximální velikost nákladového kusu, která je 300 x 200 x 160 cm.

V tuto chvíli je v v portálu možné objednat exportní přepravy z adresy nebo letiště téměř na všechna letiště po celém světě. Nabídnuté termíny a ceny přeprav jsou vždy v economy režimu a v případě vašeho zájmu mohou obsahovat i celní služby.

Jak funguje connect 4 air:

Zajímají vás podrobnější informace, jak v aplikaci pracovat? Podívejte se také na sérii „how-to“ videí:

Zadání destinací a údajů o zásilce

 

Jak pracovat s nabídkami

Objednání cargo pojištění *

 

Kopírování objednávek

* Funkci cargo pojištění pro vás v tuto chvíli v aplikaci connect připravujeme. Všechny zásilky jsou nyní pojištěny dle limitů mezinárodních úmluv. V případě zájmu o sjednání cargo pojištění prosím kontaktujte naše zákaznická centra, a to nejlépe odpovědí na e-mail, který obdržíte od našich specialistů jako potvrzení objednávky.

connect 4 ocean

Exportní i importní přepravu po mořích celého světa si můžete objednat přes connect 4 ocean. Nezáleží přitom, zda potřebujete přepravit celý kontejner (FCL) nebo chcete využít námořní sběrnou službu (LCL), v portálu můžete objednat obě tyto služby. Stejně jako v případě letecké přepravy je možné s přepravou objednat i celní služby.

Jak funguje connect 4 ocean:

Zadávání a vyhledávání adres

Jak pracovat s nabídkami

connect 4 land

V aplikaci můžete objednávat kamionovou sběrnou službu po České republice a také exportní mezinárodní přepravu do téměř všech evropských zemí.

Objednat si můžete jak standardní produkt DB SCHENKERsystem, tak v mezinárodní přepravě také DB SCHENKERsystem premium. Prémiový produkt bude brzy dostupný také ve vnitrostátní přepravě. Pokud si nejste jisti, jak naše produkty ve sběrné službě fungují, doporučujeme vám seznámit se s produktovou mapou.

Je-li pro vás on-line platba kartou pohodlnější než na fakturu, v connect 4 land ji můžete použít.

Jak funguje connect 4 land: