https://dbschenker-stale-v-pohybu.cz/blog/wp-content/uploads/2020/11/head-2020_Contract_17.jpg

V dnešním dynamickém světě logistiky je efektivní plánování a řízení přepravních procesů klíčové pro úspěch každého podnikání. Proto jsme v DB Schenker vyvinuli inovativní nástroj, který vám pomůže optimalizovat vaše logistické operace a zajistí, že vaše zásilky dorazí na místo určení včas a bez komplikací. Rádi bychom vám představili modul Jízdní řád, který je součástí naší online platformy DB Schenker | connect.

Modul Jízdní řád je navržen tak, aby poskytoval důležité informace o odjezdech a příjezdech pravidelných sběrných linek v rámci naší pozemní přepravní sítě DB SCHENKER. Tento nástroj zahrnuje detailní časové harmonogramy pro naše 2 produkty:

DB SCHENKER | system freight (proklik do aplikace DB Schenker | connect)
DB SCHENKER | direct freight (proklik do aplikace DB Schenker | connect).

 Jak modul Jízdní řád funguje?

Použití modulu Jízdní řád je intuitivní. Stačí zadat název země odkud/kam, číselný formát místního poštovního směrovacího čísla a vybrat typ produktu. Tento jednoduchý proces vám poskytne okamžitý přístup k detailním časovým harmonogramům a dalším důležitým informacím, které potřebujete pro efektivní plánování vaší přepravy.

Například, pokud potřebujete přepravit zboží z Německa do České republiky, stačí zadat příslušné poštovní směrovací číslo a vybrat produkt DB SCHENKER | system freight. Modul Jízdní řád vám okamžitě poskytne informace o nejbližších odjezdech a příjezdech, což vám umožní naplánovat přepravu tak, aby vyhovovala vašim potřebám a časovým požadavkům.

Trade lane information: Detailní plánování a charakteristiky přepravy

Pro ještě detailnější plánování a informace o charakteristikách přepravy můžete využít sekci „Trade Lane Information“. Tato sekce nabízí odhady dat a další cenné údaje, které vám pomohou lépe porozumět specifikům jednotlivých přepravních tras. Můžete zde najít informace o průměrných časech přepravy, frekvenci odjezdů a příjezdů, a také o možných zpožděních či dalších faktorech, které mohou ovlivnit vaši přepravu.

Výhody modulu Jízdní řád pro vaše podnikání

Modul Jízdní řád přináší řadu výhod, které mohou výrazně zefektivnit vaše logistické procesy a přispět k vaší spokojenosti s našimi službami.

Mezi hlavní výhody patří:

Efektivní plánování: Díky detailním časovým harmonogramům a informacím o přepravních trasách můžete lépe plánovat své přepravy a minimalizovat riziko zpoždění.

Úspora času: Modul Jízdní řád vám poskytuje okamžitý přístup k potřebným informacím, což vám ušetří čas, který byste jinak strávili hledáním a ověřováním údajů.

Flexibilita: Možnost snadno vyhledat a porovnat různé přepravní možnosti vám umožní přizpůsobit vaše logistické operace aktuálním potřebám a podmínkám.

Transparentnost: Díky sekci „Trade Lane Information“ máte přehled o všech faktorech, které mohou ovlivnit vaši přepravu, což zvyšuje transparentnost a předvídatelnost vašich logistických operací.

Věříme, že modul Jízdní řád bude pro vás neocenitelným nástrojem, který vám pomůže optimalizovat vaše logistické procesy.