https://dbschenker-stale-v-pohybu.cz/blog/wp-content/uploads/2020/11/head-2020_Contract_17.jpg

Rádi bychom vás informovovali o výhodných promo tarifech pro přepravu vašeho zboží do nebo z Anglie prostřednictvím našich dopravních linek v nadnárodní síti DB Schenker.

Naším dlouhodobým cílem je zajistit přepravu vašich zásilek na místo určení rychle, bezpečně a za co nejvýhodnější cenu.

Od teď až do 30. 6. 2024 můžete využít naše speciální promo tarify pro přepravu zásilek do nebo z této destinace, která je pro mnohé z vás z hlediska mezinárodního trhu klíčová.

Naše dopravní linky jezdí do a z Anglie denně dle pevného jízdního řádu, takže si můžete snadno naplánovat přepravu vašeho zboží s přesností, na kterou se můžete spolehnout.

Kromě pravidelné přepravy vašich zásilek vám nabízíme také kompletní nabídku našich logistických služeb včetně pojištění zásilky i proclení zboží. Využitím tohoto balíčku služeb získáte nejen přepravu, ale také jistotu, že se o všechny aspekty vaší zásilky postarají odborníci s globálními zkušenostmi.

Neztrácejte čas. Využijte naši nabídku ještě dnes.

Pro více informací o tarifech, rezervaci vaší přepravy nebo jakékoli dotazy týkající se našich služeb nás neváhejte kontaktovat na adrese: zde

Naši specialisté vám budou k dispozici a poskytnou vám veškeré potřebné informace.

Těšíme se na další příležitost spolupracovat s vámi.